Serce 0 Ulubione

Działki Brodnica Osiedle Morskie Oko

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

94 000 zł438 m² 214,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta dla osób szukających działki w przystępnej cenie, na terenie miasta pod.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł438 m² 214,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

799 000 zł2 900 m² 275,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlano - usługową w brodnicy przy ulicy promykowej / podgórnej. 0,2829 ha. Działka w bardzo spokojnej okolicy mimo jej usytuowania na terenie usługowym. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

117 400 zł1 174 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brodnica działki na sprzedaż w atrakcyjnej okolicy blisko centrum i całej infrastruktury. To super inwestycja z dala od codziennego zgiełku miasta z dogodnym dojazdem do centrum.!.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Karbowie. Odległość od centrum Brodnicy wynosi ok 4 km. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. Polecamy. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł856 m² 549,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana za 470 000 pln z przepięknym widokiem na jezioro.Działka znajduje się w drugiej linii brzegowej, kilka minut piechotą do miejskiej plaży. Idealna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł6 200 m² 87,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł975 m² 148,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana na ulicy Działkowej w Brodnicy. Super otoczenie w cichej, małej dzielnicy domków jednorodzinnych z dala od ruchliwych ulic. Powierzchnia 975 m2.

Szczegóły ogłoszenia

117 400 zł1 174 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w atrakcyjnej części gminy Brodnica Wybudowanie Michałowo Oferujemy działkę położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji gminy Brodnica.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł839 m² 297,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt w miejscowości Sapowice - (gmina Stęszew), tuż przy Jeziorze Strykowskim. Około 10 minut do wjazdu na drogę S5! Cisza, spokój, zielona okolica, jezioro! brak prowizji dla biura!.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł4 798 m² 541,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica - działka Z wydanymi warunkami zabudowy - inwestycja wielorodzinna Działka o pow.0,4798 ha - Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni zabudowy do.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij