dowolna

Działki na sprzedaż Brodnica - Oferty sprzedaży działek

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

117 000 zł1 131 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w Brodnicy przy ul. Polnej. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

327 999 zł4 600 m² 71,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji w Brodnicy - z wydanymi warunkami zabudowy na 6 budynków mieszkalnych. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 841 m² 70,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża, płaska działka z wydanymi Warunkami Zabudowy - tylko 130 000 zł. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1841 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

230 000 zł3 169 m² 72,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża, płaska działka z wydanymi Warunkami Zabudowy - tylko 230000 zł. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3169 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

104 000 zł1 939 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolno-leśna z warunkami zabudowy polegającymi na budowie domu jednorodzinnego. Wodociąg gminny w drodze dojazdowej. Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Michałowo,Brodnica

375 000 zł2 471 m² 151,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlano/usługowa w atrakcyjnej lokalizacji w Brodnicy przy ul. Krańcowej w dzielnicy Wybudowanie Michałowskie. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Paderewskiego

Gdynia,Brodnica

186 000 zł681 m² 273,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka 7 arów na ulicy Paderewskiego w Brodnicy wraz z budynkiem. Numer działki 789/2, powierzchnia budynku wynosi około 60 m . Pierwotnie lokal miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mieszka I,Brodnica

105 000 zł1 131 m² 92,84 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Brodnica

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Brodnicy na sprzedaż. Polecam zakup działki budowlanej (miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - budownictwo jednorodzinne) położonej przy ulicy Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mieszka I,Brodnica

500 000 zł14 066 m² 35,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną w Brodnicy o powierzchni 14066 mkw przy ulicy Polnej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Brodnica

Karbowskie,Brodnica

999 000 zł4 900 m² 203,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę W brodnicy na terenie przemysłowym Działka o powierzchni 0,49 ha znajduję się przy ulicy Sikorskiego. Na działce znajduję się dom o powierzchni o 98m2. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Stare Miasto,Brodnica

216 000 zł4 712 m² 45,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4712 m2. Lokalizacja w cichym otoczeniu na przedmieściach Brodnicy w obrębie geodezyjnym Przydatki. Media: blisko wodociąg gminny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Stare Miasto,Brodnica

232 000 zł7 261 m² 31,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 7261 m2. Lokalizacja w cichym otoczeniu na przedmieściach Brodnicy w obrębie geodezyjnym Przydatki. Media: blisko wodociąg gminny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

198 000 zł2 008 m² 98,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka 2008 m - idealna pod budowę domu! Lokalizacja: zaledwie 400 m od granicy administracyjnej Brodnicy , w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

99 000 zł941 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - 941 m , blisko Brodnicy! Lokalizacja: zaledwie 400 m od granicy administracyjnej Brodnicy , w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą asfaltową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 067 m² 92,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - 1067 m , blisko Brodnicy! Lokalizacja: zaledwie 400 m od granicy administracyjnej Brodnicy , w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą asfaltową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Michałowo Wybudowanie,Brodnica

419 000 zł3 006 m² 139,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam, posiadam na sprzedaż pięknie zagospodarowaną działkę budowlaną. Posiada ona plan miejscowy. Nr działki: 44/9. Powierzchnia 3009m2. Wymiary: 64mx47m Możliwość przyłącza gazu i prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

529 000 zł88 300 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty są 3 działki o łącznej powierzchni 8,82 ha usytuowane w Gorczeniczce, gmina Brodnica. Działka nr 66 o powierzchni 1,3200 ha Działka nr 90 o powierzchni 1,3600 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,wielkopolskie

786 400 zł9 785 m² 80,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,9785 ha z wydanymi warunkami zabudowy (pod zabudowę usługową) zlokalizowana w miejscowości Brodnica w powiecie śremskim. Działka nr 91/21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. 18 Stycznia

Brodnica,kujawsko-pomorskie

106 000 zł921 m² 115,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną przy ul. 18 Stycznia w Brodnicy. Działka położona jest na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 416 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z 3 działek w miejscowości Karbowo k.Brodnicy przy ul.Sezamkowej. Wspaniały widok na panoramę miasta i dostęp do mediów w to jedne z wielu jej atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Brodnica

Brodnica,wielkopolskie

836 400 zł9 785 m² 85,48 zł/m²

 

 

 

Brodnica,kujawsko-pomorskie

545 000 zł5 825 m² 93,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o symbolu 2p-U o numerze 2447/66 o powierzchni 5825 m 2 ujęta w planie Zagospodarowania Przestrzennego miasta Brodnica pod zabudowę produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 416 m² 105,93 zł/m²

 

 

 

Brodnica,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 368 m² 233,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień Dobry, oferuję wyjątkową nieruchomość, jedną z ostatnich tego typu w Brodnicy, zdjęcia prezentują rzeczywisty widok z działki. Położenie: działka położona jest na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

259 000 zł3 665 m² 70,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 3665 m2 w cichej i spokojnej okolic , blisko miasta Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

119 000 zł825 m² 139,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 825 m.kw zlokalizowaną w Brodnicy. Wszystkie niezbędne media znajdują się w drodze, prąd jest na działce. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 123 m² 115,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Brodnicy na osiedlu domków jednorodzinnych Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł17 900 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca dla rozwoju Twojej firmy? Jesteś inwestorem? Marzysz o domu z ogrodem? Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 275 m² 70,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Myślisz o budowie domu? Zapoznaj się z ofertą idealnej działki pod jego budowę! Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem piekny widok bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł4 600 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna duża działka graniczy z dk15 z nowoczesnym budynkiem mieszkalno biurowym, i budynkiem mieszkalno magazynowym. Działka granicząca z drogą krajową nr 15. Doskonale widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

150 000 zł9 900 m² 15,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z linią brzegową rzeki Drwęcy, raj dla miłośników natury ceniących sobie ciszę i spokój Główne atuty nieruchomości: z linią brzegową dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grażyny

Brodnica,kujawsko-pomorskie

120 000 zł1 467 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana ślicznie zagospodarowana w cichej i spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica piekny widok Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Wichrowe Wzgórze

Brodnica,wielkopolskie

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam pięknie położone działki na nowo powstającym osiedlu Wichrowe Wzgórze w Brodnicy. Nieruchomość jest położona na niewielkim wzniesieniu, oferując przestrzeń i piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Długa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł8 000 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam teren inwestycyjny z domem.Całość 8000mkw,ogrodzone zadbane.Wszystkie media i pozwolenia inwestycyjne na zagospodarowanie działki.Funkcjonalny dom 130mkw.Leśny ogród ,dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,wielkopolskie

240 000 zł21 489 m² 11,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszego klienta zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej nieruchomości o łącznej powierzchni 21 489 m2. Prezentujemy 2 działki o metrażu 4 889 m2 (działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

27 500 000 zł5 000 000 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - praktycznie w jednym rozłogu o pow. 500 ha. Z tego 400 ha III kl , 100 ha IV kl i niewiele V kl. - budynki w nienajlepszym stanie : przechowalnia owoców ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brodnica

Brodnica,wielkopolskie

185 000 zł2 842 m² 65,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** Marzysz o działce w otoczeniu lasu? Jeżeli tak, ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

180 000 zł2 829 m² 63,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane położone na terenie miasta Brodnica w pobliżu Bricomarche. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową w odległości 150 m od asfaltu. Sąsiedztwo działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

60 000 zł3 003 m² 19,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Super oferta! Działka 3003 m2 we wsi Lembarg na pojezierzu brodnickim. Najbliższe miasta : Jabłonowo Pomorskie 6km, brodnica 10km, dojazd: ok. 1,5 km do drogi gruntowej od szosy Jabłonowo- brodnica Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

114 855 zł1 209 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Brodnica. Świetna lokalizacja. W okolicy znajdują się zabudowane i niezabudowane działki. Bardzo dobry dojazd do centrum. Miejscowy Plan.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij