dowolna

Nieruchomości Brodnica - Oferty sprzedaży nieruchomości

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

450 000 zł71,15 m² 6 324,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu mieszkania zlokalizowanego na II piętrze w Brodnicy przy ul. Wybickiego. Nieruchomość ma powierzchnię 71,15 m2 i składa się z dwóch sypialni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

2 600 000 zł4 798 m² 541,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica - działka Z wydanymi warunkami zabudowy - inwestycja wielorodzinna Działka o pow.0,4798 ha - Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł133,81 m² 3 355,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1815

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie/ lokal o funkcji mieszkalnej w samym sercu Miasta Brodnicy przy ul. Generała Józefa Hallera. Kamienica z 1815 r.! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 220 zł59,88 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego 59,88 mkw - promocyjna cena Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 59,88 mkw w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

145 000 zł3 903 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję budowlaną działkę w Brodnicy o powierzchni 3903 mkw przy ulicy Polnej. Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny -powierzchnia zabudowy do 180m2. Miejsce klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 550 zł60,70 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego 60,70 mkw - promocyjna cena Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 60,70 mkw w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Brodnica

607 850 zł71 m² 8 561,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie na parterze bloku w centrum Brodnicy przy ul. Mickiewicza. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Karbowskie,Brodnica

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Brodnica, ul. Kolejowa 32 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1742 m2. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Brodnicy, w północno-wschodniej części miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powstańców Wielkopolskich

Morskie Oko,Brodnica

550 000 zł81 m² 6 787,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 745 m²

Nowy dom Z ogrodem W prestiżowej dzielnicy! brodnica - osiedle karbowo! Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,03 m , zlokalizowany na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Morskie Oko,Brodnica

451 000 zł81 m² 5 565,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Brodnica,kujawsko-pomorskie

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 51m2 położone jest na pierwszym piętrze, w samym centrum Brodnicy. To idealne miejsce dla osób, którzy chcą mieszkać w centrum mieć wszystko ,pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zduńska

Stare Miasto,Brodnica

700 000 zł215 m² 3 253,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy wraz z garażem w centrum Brodnicy. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 157m2. Powierzchnia zabudowy wynosi 125m2. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brodnica

Karbowskie,Brodnica

479 000 zł51 m² 9 406,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Brodnica | Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 50,92 m (72 m po podłodze) | 2019 r. | pełne wyposażenie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe | Garaż Szukasz mieszkania, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brodnica

Nowa Kolonia,Brodnica

230 000 zł47 m² 4 909,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Twoja własna aranżacja - 1. Piętro | ul. Nowa K olonia | okazja! Potencjał, który zaprojektujesz sam! Mieszkanie na idealnym pierwszym piętrze w Brodnicy za 230 000 zł. Szukasz bazy pod swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceglana

Nowa Kolonia,Brodnica

589 000 zł78 m² 7 521,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż inspirujące mieszkanie przy ul. Ceglanej. Mieszkanie mieści się na parterze w nowym dwupiętrowym bloku, a jego metraż wynosi ponad 76 m , dzięki czemu w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Karbowskie,Brodnica

335 000 zł40 m² 8 358,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,08 m , położone na parterze w nowoczesnym bloku z 2018 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

450 000 zł40 m² 11 205,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowo i kompleksowo urządzone mieszkanie na prestiżowym osiedlu Longinówka z możliwością dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

145 000 zł51 m² 2 854,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Niezależność I brak czynszu - mieszkanie Z własnym zapleczem W niewierzu Twoje własne cztery kąty bez opłat czynszowych! Mieszkanie z 3 piwnicami i osobnym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niskie Brodno,Brodnica

690 000 zł210 m² 3 279,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Nowa niższa cena -klimatyczny dom ,który czeka by stać się Twoim wymarzonym domem. Gustownie urządzony salon pełen światła, to idealne miejsce na rodzinne wieczory i spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyspiańskiego,Brodnica

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży kawalerka z balkonem. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne. Sypialnia, salon z balkonem, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój zabudowany szafą komandor.Bez księgi wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Stare Miasto,Brodnica

440 000 zł115 m² 3 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w wolnostojący w Brodnicy. Dom piętrowy o powierzchni 115m2. Na parterze kuchnia, dwa pokoje oraz garaż z wydzielona kotłownią na piec co. Na piętrze przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Brodnica

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w Brodnicy o powierzchni 56 m2 w nowym budownictwie. Mieszkanie trzy pokojowe, rozkładowe usytuowane na drugim piętrze i składa się ze słonecznego aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Grunwald,Brodnica

599 000 zł4 654 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo wielorodzinne i usługowe przy dk 15 na sprzedaż. Położona jest pomiędzy ulicą Sądową, a więc dk 15 - trasą wylotową w kierunku Torunia i Grudziądza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Wyspiańskiego,Brodnica

381 623 zł64 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego 63,71 mkw - Atrakcyjna cena, świetna lokalizacja. Promocyjna cena! Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 63,71 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

117 000 zł1 131 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w Brodnicy przy ul. Polnej. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

327 999 zł4 600 m² 71,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji w Brodnicy - z wydanymi warunkami zabudowy na 6 budynków mieszkalnych. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Wyspiańskiego,Brodnica

312 139 zł52 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego 52,11 mkw Promocyjna cena Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 52,11 mkw w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brodnica

Ustronie,Brodnica

275 000 zł44 m² 6 277,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na piętrze w 10 lokalowym budynku. Każdy z lokali wyposażony jest ogrzewanie podłogowe, meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 841 m² 70,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża, płaska działka z wydanymi Warunkami Zabudowy - tylko 130 000 zł. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1841 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

230 000 zł3 169 m² 72,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża, płaska działka z wydanymi Warunkami Zabudowy - tylko 230000 zł. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3169 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

229 000 zł49 m² 4 702,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu osiedla Wszystko w zasięgu ręki! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Stare Miasto,Brodnica

890 000 zł144 m² 6 180,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Brodnica urokliwy komfortowy dom z wyposażeniem w dobrej lokalizacji, natura i przestrzeń. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Brodnica

189 999 zł44 m² 4 318,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Klimatyczne mieszkanie W centrum brodnicy. Gotowe do zamieszkania klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie w Centrum Brodnicy przy ul. Ogrodowej. Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karbowska

Morskie Oko,Brodnica

490 000 zł69 m² 7 055,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 69,45 m z garażem i dużą piwnicą | Brodnica, ul. Karbowska 17 | 490 000 zł Na sprzedaż przestronne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 69,45 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzemskiego

Morskie Oko,Brodnica

849 000 zł124 m² 6 848,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Budynek nr 2 Brodnica, ul. Grzemskiego Cena: 899 000 zł 849 000 zł - tylko w marcu Powierzchnia domu: 123,97 m + strych ok. 25 m Działka: 547 m Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Brodnica,kujawsko-pomorskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: mieszkanie z klimatem w kamienicy - Brodnica, ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 63 m Lokalizacja: II piętro w kamienicy z cegły Stan: po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 18 Stycznia

Grażyny,Brodnica

128 800 zł33 m² 3 852,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Lokal składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju łazienki oraz pomieszczenia przynależnego piwnicy. Idealne jako lokata kapitału dla początkującego inwestora w nieruchomości! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 18 Stycznia

Grażyny,Brodnica

169 000 zł33 m² 5 055,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Lokal składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju łazienki oraz pomieszczenia przynależnego piwnicy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze budynku wielorodzinnego. Ogrzewanie elektryczne. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

104 000 zł1 939 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolno-leśna z warunkami zabudowy polegającymi na budowie domu jednorodzinnego. Wodociąg gminny w drodze dojazdowej. Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

230 000 zł51 m² 4 486,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie do własnej aranżacji w kamienicy - Brodnica, ul. Nad Drwęcą. Powierzchnia mieszkania 51,26 m2 plus 44,13 m garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Lokalizacja: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 700-lecia

Stare Miasto,Brodnica

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - gabinety lekarskie na parterze bloku w centrum Brodnicy wraz z przynależną komórką lokatorską oraz garażem. Mieszkanie do tej pory było używane jako gabinety lekarskie.