Dom, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego, Chrobrego, Brodnica, kujawsko-pomorskie

  • 429 000 zł
  • 107 m²
  • 4 009,35 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Sobot...

Skontaktuj się

Dom, ul. Bolesława Chrobrego

zaktualizowane:
14 maja 2026

429 000 zł

107 m²

4 009,35 zł/m²

Dom, ul. Bolesława Chrobrego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

429 000 zł 107 m² 4 009,35 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
493 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1984

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

493 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1984

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 429 000 zł (4 009,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 107 m², 5 pokoi; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1984
  •   materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: papa
  •   okna: drewniane
  • Działka: 493 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: EOS Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EPM-DS-2284

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego.

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 107,45 m² ma trzy kondygnacje zawierające: przyziemie, wysoki parter, półpiętro i piętro. Układ zapewnia wygodne oddzielenie strefy dziennej od nocnej. W bryle budynku jest również garaż z bramą automatyczną. (...)

Agent

Aleksandra Sobota

605 500...

605 500 228

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Sobota

605 500...

605 500 228

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Sobota

Zostaw telefon, oddzwonimy